Részmunkaidős karbantartó munkatárs

Publikálva: 2024. július 5.

Budapest

Részmunkaidő

A Cseriti bővülő budapesti üzlethálózatába Karbantartó munkatársat keresünk akár azonnali kezdéssel!

Mit érdemes tudnod rólunk?

A 15 budapesti üzletből álló Cseriti bolthálózat nonprofit társadalmi vállalkozásként a tárgyak újrahasználatával csökkenti a hulladék mennyiségét és javítja a rászorulók életminőségét. Célunk, hogy a nálunk elérhető, jó minőségű használt tárgyakhoz azok is szuper áron hozzájussanak, akik mindezeket újonnan esetleg nem, vagy csak nehezen engedhetik meg maguknak.

Miért lehet érdekes számodra ez a lehetőség?

Ha ezermester vénával vagy megáldva, szeretsz tenni-venni, javítgatni, és ugyanilyen fontos számodra, hogy munkád során egy egyenlőbb és fenntarthatóbb világért is tehetsz, akkor biztosan könnyen azonosulsz küldetésünkkel és szemléletünkkel. Mert a Cseriti tényleg több, mint egy munkahely, veled együtt a saját és gyermekeink jövőjét formálhatjuk.

Ideális nyugdíj-kiegészítő állás!

Mik lesznek a pontos feladataid?

  • 15 boltból álló bolthálózatunkban, valamint raktárunkban felmerülő karbantartási feladatok ellátása napi 4 órás munkakörben, ügyeleti rendszerben.
  • A Cseriti értékrendjének képviselete és kommunikációja

Mire van szükség a pozíció sikeres betöltéséhez?

  • Legalább 1-3 éves karbantartói (épület javítási, gépészeti, elektronikai) tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját szerszámkészlet és saját autó
  • Fizikai állóképesség, rugalmasság
  • Önállóság
  • Precizitás, alaposság
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás

Mit ajánlunk a számodra?

  • Részt vehetsz Magyarország egyik legmenőbb társadalmi vállalkozásának fejlődésében
  • Nyugdíjas-barát munkahely
  • Családias légkör, jó hangulatú együttműködés
  • Elismerés és megbecsülés
  • Jövedelem megbeszélés szerint
  • Kiemelten jó Cseriti Cafeteria lehetőségek

Amennyiben úgy gondolod, hogy jól passzolnál a csapatunkba, önéletrajzoddal jelentkezz még ma!

privacy@ 2024 REBOLT KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT. – MINDEN JOG FENNTARTVA.